Nabídka práce – instruktor/ka Segway v Brně

Hledáme instruktory / průvodce do Segway půjčovny. Pokud máš rád Segway, je to šance, jak si užít zábavu a ještě si vydělat 100,-/hodinu.

Den, kdy se z práce stala zábava

Tvojí náplní práce bude instruktorské zabezpečení na firemních akcích a průvodcovská činnost při projížďkách městem. Stručný výklad máme připravený, o nic se nemusíš starat.

Jízda na Segway je snadná a zábavná, jezdíme bezpečně a ohleduplně, vše tě naučíme :)

Co bys měl/a umět

Hledáme časově flexibilní mladé lidi s ŘP sk. B a praxí v řízení, příjemným vystupováním a komunikativní znalostí angličtiny. Nabízíme zajímavou a zábavnou práci v příjemném prostředí.

Termín práce dle dohody, nástup možný ihned. V případě zájmu nám pošli svůj životopis s fotografií na info@segagency.cz. Těšíme se na tebe!

instruktor SEGWAY práce


Darujte zážitek

AUTORIZOVANÝ DEALER SEGWAY

Jsme autorizovaným dealerem SEGWAY v ČR s nabídkou doplňků, náhradních dílů i servisu. Pro více informací navštivte naše nové stránky.

NABÍDKA POUŽITÝCH SEGWAY

Pokud máte zájem o koupi použitého SEGWAY, kontaktujte nás. Zajistíme Vám požadovaný model, vše s technickou prohlídkou a zárukou minimálně 6 měsíců.

PRACOVNÍ PŘÍLEŽITOST

Hledáme zdatné obchodníky a prodejce na dlouhodobou spolupráci za velmi zajímavých provizních podmínek. Neváhejte nás kontaktovat.

INSTRUKTOR SEGWAY

Hledáte zajímavou práci nebo brigádu na léto, kterou vám budou všichni závidět? Hledáme instruktory / průvodce do Segway půjčovny. Užijte si zábavu, za kterou ještě dostanete zaplaceno. Inzerát naleznete zde, životopisy i s fotografií posílejte na info@segagency.cz

TEAMBUILDINGOVÉ AKTIVITY A HRY

Hledáte originální nápad na teambuilding, kde spolehlivě zabavíte své kolegy a nebudete nudně sedět za stolem? Prožijte aktivní teambuilding se Segway - více zde.

NAPSALI O SEGWAY:

Informaci o dvoukolovém dopravním prostředku SEGWAY naleznete také na Wikipedii.


Podstatně detailnější popis SEGWAY je na Anglické mutaci Wikipedia.


Zajímavý test SEGWAY najdete na stránkách ZaVolantem.cz.


Pěkný článek pod názvem "SEGWAY - přichází nová doba" naleznete na stránkách pro-muze.cz.